50M050080K035
Артикул производителя:
50M050080K035
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
HEX SLOTTED SCREW, M5 X .8 THREA
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)