012528PW025
Артикул производителя:
012528PW025
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW 1/4-28 THREAD
Drive Type :
Phillips
Head Height :
0.198" (5.03mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.448" (11.38mm)