011032CD075
Артикул производителя:
011032CD075
Краткое описание:
BINDER COMBINATION SCREW 10-32 T
Drive Type :
Combination
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.985" (25.02mm)