011024PW075
Артикул производителя:
011024PW075
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW 10-24 THREAD
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.365" (9.27mm)
Head Height :
0.150" (3.81mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.900" (22.86mm)