011024P075
Артикул производителя:
011024P075
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 10-24 THREAD 3
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.365" (9.27mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.959" (24.36mm)