011024B075
Артикул производителя:
011024B075
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
BINDER SLOTTED SCREW 10-24 THREA
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
Head Height :
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"
Length - Overall :
0.985" (25.02mm)