010832PW025
Артикул производителя:
010832PW025
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW 8-32 THREAD 1
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.314" (7.98mm)
Head Height :
0.110" (2.79mm)
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.360" (9.14mm)