010832PW125
Артикул производителя:
010832PW125
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW 8-32 THREAD 1
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.314" (7.98mm)
Head Height :
0.110" (2.79mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)
Length - Overall :
1.360" (34.54mm)