010440T075
Артикул производителя:
010440T075
Краткое описание:
SET SCREW SOCKET HEAD 4-40 THREA
Drive Type :
Hex
Head Height :
0.070" (1.78mm)
Length - Below Head :
Length - Overall :
0.750" (19.05mm) 3/4"