011024P025
Артикул производителя:
011024P025
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 10-24 THREAD 1
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.365" (9.27mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Length - Overall :
0.459" (11.66mm)