010832P125
Артикул производителя:
010832P125
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 8-32 THREAD 1
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.314" (7.98mm)
Head Height :
0.181" (4.60mm)
Length - Below Head :
1.250" (31.75mm)