50M030050K035
Артикул производителя:
50M030050K035
Краткое описание:
HEX SLOTTED SCREW, M3 X .5 THREA
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.197" (5.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.469" (37.30mm)