50M035060P012
Артикул производителя:
50M035060P012
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW, M3.5 X .6 TH
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.575" (14.60mm)