010256P075
Артикул производителя:
010256P075
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW 2-56 THREAD 3/
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.161" (4.09mm)
Head Height :
0.098" (2.49mm)
Length - Below Head :
0.750" (19.05mm) 3/4"