50M080125J035
Артикул производителя:
50M080125J035
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
HEX UNSLOTTED BOLT, M8 X 1.25 TH
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.512" (13.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.614" (41.00mm)