27POST8320875
Артикул производителя:
27POST8320875
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
THREADED POST, #8-32 THREAD, 7/8
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Features :
Head Diameter :
0.406" (10.31mm)
Head Height :
0.093" (2.36mm)
Length - Below Head :
0.875" (22.23mm) 7/8"
Length - Overall :
0.968" (24.59mm)