50M060100N040
Артикул производителя:
50M060100N040
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.717" (43.60mm)