50M100150J035
Артикул производителя:
50M100150J035
Краткое описание:
HEX UNSLOTTED BOLT, M10 X 1.5 TH
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.630" (16.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.673" (42.50mm)