50M080125R025
Артикул производителя:
50M080125R025
Краткое описание:
SET SCREW, SLOTTED HEAD, M8 X 1.
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.201" (5.10mm)
Head Height :
Length - Below Head :
0.984" (25.00mm)
Length - Overall :
1.079" (27.40mm)