50M060100N035
Артикул производителя:
50M060100N035
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M6 X 1 THREAD
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.472" (12.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.520" (38.60mm)