50M060100D012
Артикул производителя:
50M060100D012
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
0.154" (3.90mm)
Length - Below Head :
0.472" (12.00mm)
Length - Overall :
0.626" (15.90mm)