50M060100H045
Артикул производителя:
50M060100H045
Краткое описание:
90 SLOTTED CSK SCREW, M6 X 1 THR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.496" (12.60mm) 1/2"
Head Height :
0.130" (3.30mm)
Length - Below Head :
1.642" (41.70mm)
Length - Overall :
1.772" (45.00mm)