50M060100D030
Артикул производителя:
50M060100D030
Краткое описание:
CHEESE HEAD SLOTTED SCREW, NATUR
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
0.154" (3.90mm)
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.335" (33.90mm)