50M040070K030
Артикул производителя:
50M040070K030
Краткое описание:
HEX SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.299" (33.00mm)