50M040070N030
Артикул производителя:
50M040070N030
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.276" (32.40mm)