012528T062
Артикул производителя:
012528T062
Краткое описание:
SET SCREW SOCKET HEAD 1/4-28 THR
Drive Type :
Hex
Head Height :
0.125" (3.18mm) 1/8"
Length - Below Head :
0.500" (12.70mm) 1/2"
Length - Overall :
0.625" (15.88mm) 5/8"