50M060100J030
Артикул производителя:
50M060100J030
Краткое описание:
HEX UNSLOTTED BOLT, M6 X 1 THREA
Drive Type :
Hex Socket
Features :
Head Diameter :
0.394" (10.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.366" (34.70mm)