50M050080D035
Артикул производителя:
50M050080D035
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
CHEESE SLOTTED SCREW, M5 X .8 TH
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.276" (7.00mm)
Head Height :
0.102" (2.60mm)
Length - Below Head :
1.378" (35.00mm)
Length - Overall :
1.480" (37.60mm)