50M040070N040
Артикул производителя:
50M040070N040
Краткое описание:
PAN SLOTTED SCREW, M4 X .7 THREA
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.315" (8.00mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.575" (40.00mm)
Length - Overall :
1.669" (42.40mm)