010832P100
Артикул производителя:
010832P100
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
PAN SLOTTED MACHINE SCREW, NATUR
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Slotted
Features :
Head Diameter :
0.320" (8.13mm)
Head Height :
0.080" (2.03mm)
Length - Below Head :
1.000" (25.40mm) 1"
Length - Overall :
1.080" (27.43mm)