50M030050P030
Артикул производителя:
50M030050P030
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
PAN PHILLIPS SCREW, M3 X .5 THRE
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screws, Bolts
Drive Type :
Phillips
Features :
Head Diameter :
0.220" (5.60mm)
Head Height :
Length - Below Head :
1.181" (30.00mm)
Length - Overall :
1.276" (32.40mm)