SG8-250-81
Артикул производителя:
SG8-250-81
Производитель/Бренд:
Essentra Components
Краткое описание:
SCREW GROMMET #8/#10 NYLON NAT
Производитель :
Essentra Components
Категория товара :
Screw Grommets
Color :
Natural
Head Diameter :
0.370" (9.40mm) Square
Head Height :
0.250" (6.35mm) 1/4"
Material :
Nylon
Mounting Hole Diameter :
0.270" (6.86mm) Square