XT3750875A
- Артикул производителя:
- XT3750875A
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- BLACK NYLON 6/6 FIR TREE RIVETS,
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Rivets
- Color :
- Black
- Features :
- Grip Range :
- 0.062" x 0.875" (1.58mm x 22.23mm)
- Head Diameter :
- 1.000" (25.40mm) 1"
- Head Height :
- 0.100" (2.54mm)
- Hole Diameter :
- 0.375" (9.53mm) 3/8"
- Material :
- Nylon
- Product Status :
- Active
- Rivet Diameter :
- Rivet Length :
- 1.070" (27.18mm)