27KY1870156
- Артикул производителя:
- 27KY1870156
- Производитель/Бренд:
- Essentra Components
- Краткое описание:
- NATURAL NYLON 6/6 KEY-HOLE RIVET
- Производитель :
- Essentra Components
- Категория товара :
- Rivets
- Color :
- Natural
- Features :
- Grip Range :
- Head Diameter :
- 0.312" (7.92mm)
- Head Height :
- Hole Diameter :
- 0.187" (4.75mm)