TCSD-12-D-10.75-01-F-N-D06
- Артикул производителя:
- TCSD-12-D-10.75-01-F-N-D06
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.896' (273.05mm, 10.75")
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)