TCSD-25-D-04.72-01-F-N
Артикул производителя:
TCSD-25-D-04.72-01-F-N
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Socket
Features :
Polarizing Key
Length :
0.393' (120.00mm, 4.72")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)