TCSD-22-D-07.22-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-22-D-07.22-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.602' (183.39mm, 7.22")
- Number of Positions :
- 44
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)