TCSD-25-S-11.81-01-N-RW
- Артикул производителя:
- TCSD-25-S-11.81-01-N-RW
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Cable
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key, Reverse Wiring
- Length :
- 0.984' (300.00mm, 11.81")
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)