KN1250AB14
- Артикул производителя:
- KN1250AB14
- Производитель/Бренд:
- APEM Inc.
- Краткое описание:
- KNOB KNURLED 0.250" METAL
- Производитель :
- APEM Inc.
- Категория товара :
- Knobs
- Color :
- Black, Silver
- Diameter :
- 1.252" (31.80mm)
- Features :
- 6-32 Set Screw (2)
- Height :
- 0.630" (16.00mm)
- Indicator :
- Line on Side
- Material :
- Metal
- Product Status :
- Active
- Shaft Size :
- 0.250" (6.35mm)