534-2.36-1/2X13-SW-DRT
- Артикул производителя:
- 534-2.36-1/2X13-SW-DRT
- Производитель/Бренд:
- J.W. Winco
- Краткое описание:
- DIAMOND CUT KNURLED KNOBS
- Производитель :
- J.W. Winco
- Категория товара :
- Knobs
- Color :
- Red
- Diameter :
- 2.360" (59.94mm)
- Features :
- Height :
- 1.540" (39.12mm)