TCSD-20-D-03.27-01-F-N
- Артикул производителя:
- TCSD-20-D-03.27-01-F-N
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Length :
- 0.272' (83.00mm, 3.27")
- Number of Positions :
- 40
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)