TCSD-10-D-09.25-01-N-R
- Артикул производителя:
- TCSD-10-D-09.25-01-N-R
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket, Reversed
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.771' (234.95mm, 9.25")
- Number of Positions :
- 20
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)