TCSD-12-D-02.02-01-N-P20
- Артикул производителя:
- TCSD-12-D-02.02-01-N-P20
- Краткое описание:
- 2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
- Connector Type :
- Socket to Socket
- Contact Finish Thickness :
- 30.0µin (0.76µm)
- Features :
- Polarizing Key
- Length :
- 0.168' (51.31mm, 2.02")
- Number of Positions :
- 24
- Pitch - Cable :
- 0.039" (1.00mm)
- Pitch - Connector :
- 0.079" (2.00mm)