TCSD-25-S-02.02-01-N-RW
Артикул производителя:
TCSD-25-S-02.02-01-N-RW
Краткое описание:
2MM DOUBLE ROW FEMALE IDC ASSEMB
Connector Type :
Socket to Cable
Contact Finish Thickness :
30.0µin (0.76µm)
Features :
Polarizing Key, Reverse Wiring
Length :
0.168' (51.31mm, 2.02")
Number of Positions :
50
Pitch - Cable :
0.039" (1.00mm)
Pitch - Connector :
0.079" (2.00mm)