62PPM20BM40
- Артикул производителя:
- 62PPM20BM40
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, 20MM HOLE, 0.8-4.0MM
- Color :
- Natural
- Flange Diameter :
- 1.024" (26.00mm)
- Hole Diameter :
- 0.787" (20.00mm)
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.157" (0.80mm ~ 4.00mm)