62PP037BG31B
- Артикул производителя:
- 62PP037BG31B
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, .375 HOLE, .031-.140
- Color :
- Black
- Flange Diameter :
- 0.578" (14.68mm)
- Hole Diameter :
- 0.375" (9.53mm) 3/8"
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)