62PP031BG14
- Артикул производителя:
- 62PP031BG14
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, .312 HOLE, .031-.140
- Color :
- Natural
- Flange Diameter :
- 0.453" (11.51mm)
- Hole Diameter :
- 0.312" (7.93mm)
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.140" (0.79mm ~ 3.56mm)