62MP0875V
- Артикул производителя:
- 62MP0875V
- Краткое описание:
- HOLE PLUG 0.875" NYLON BLACK
- Flange Diameter :
- 1.016" (25.81mm)
- Hole Diameter :
- 0.875" (22.23mm) 7/8"
- Panel Thickness :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"