62MP0812
- Артикул производителя:
- 62MP0812
- Краткое описание:
- HOLE PLUG 0.812" NYLON BLACK
- Flange Diameter :
- 0.890" (22.61mm)
- Hole Diameter :
- 0.812" (20.62mm)
- Panel Thickness :
- 0.125" (3.18mm) 1/8"