62PPM10BM35
- Артикул производителя:
- 62PPM10BM35
- Краткое описание:
- HOLE PLUG, 10MM HOLE, 0.8-3.5MM
- Color :
- Natural
- Flange Diameter :
- 0.551" (14.00mm)
- Hole Diameter :
- 0.394" (10.00mm)
- Panel Thickness :
- 0.031" ~ 0.138" (0.80mm ~ 3.50mm)